סיפורים אישיים של חולי לופוס

סיפורים אישיים של חולי לופוס

פרק 6 סתיו ישי

סתיו אלה ישי, בת 29, אובחנה בגיל 15.5 בלופוס עורי – פניקוליטיס. כיום היא מחנכת בכיתת חינוך מיוחד ומדריכת יוגה לילדים. סתיו משתפת את הדרך שעברה, מהאבחון עד ההחלטה להסתכל על החיים בצורה טובה וחיובית. לופוס אינה מחלה מדבקת אבל הגישה של סתיו כן מדבקת 🙂

פרק 5 לירון מור

היא נולדה בערד. בצבא התגלה שהיא חולת לופוס אך זה לא עצר אותה להביא ילד לעולם, לעבור לחיות בתל אביב הדוהרת, לבנות קריירה ארוכת שנים בהייטק ואז באמצע החיים להגשים חלום ולעשות הסבה למה שאוהב הלב, צילום.

 

פרק 4 דונה דיגן

דונה דיגן, בת 41, יועצת ועורכת כתיבה מדעית לחברות ביוטק, חלתה בזאבת בגיל מאד צעיר. המחלה והמגבלות שלצידה לא עוצרות את דונה מלטרוף את החיים.

 

פרק 3 טומי רבין

טומירבין, בת 56 מתל אביב וסבתא ל-4 נכדים, כבר לא מתביישת לספר שהיא מתמודדת עם זאבת. פתאום באמצע החיים היא נאלצה להוריד הילוך וללמוד לחיות קצת אחרת.

 

פרק 2 מאיר נעמתי

מאיר נעמתי, בן 52, ממונה בטיחות מאזור ירושלים, התעורר לילה אחד בתחושה שנמלים מתהלכות לו על הפנים. לקח כמה שנים עד שאובחן בזאבת (לופוס) והיום יש לו כמה טיפים חשובים עבורנו.

 

פרק 1 אביה גיגי

אביה גיגי, עובדת סוציאלית בת 37 המתגוררת בתל אביב, מתמודדת עם מחלת הזאבת (לופוס) מגיל 19. האם החיים שלה השתנו בעקבות האבחון? כיצד שגרת היומיום שלה מושפעת? ומה קורה כ"שלא רואים עלייך" שיש לך מחלה כרונית?

הצטרפו ותמכו בדף הפייסבוק שלנו https://www.facebook.com/lupus.inbar

להצטרפות לקבוצה לופוס ישראל בפייסבוק https://www.facebook.com/groups/1911297495781328

למידע והצטרפות לוואטסאפ שלנו,
שלחו הודעה ל 052-3321383

אל תעברו את זה לבד!

*התכנים המופעים בסרטון אינם מהווים תחליף לייעוץ רפואי ו/או מקצועי וכל מטרתם לספק מידע ובשום מקרה אינם בגדר המלצה או עצה רפואית ו/או חוות דעת רפואית מקצועית. התכנים המופעים בסרטון נועדו להרחבת הידע האישי של הצופים ואין לראות בהם תחליף להתייעצות עם רופא מומחה או המלצה לטיפול מסוים. בכל מקרה יש לפנות לקבלת חוות דעת של רופא מוסמך לפני קבלת טיפול ו/או שימוש בתכשיר רפואי כלשהו.